0532 717 33 63 | Sipariş Hattı (09:00 - 18:00)


Değişim, İade ve İptal Şartları

Değişim / İade / İptal Şartları

Değişim veya iade taleplerinizi ürünler elinize ulaştıktan sonra en geç 7 gün içerisinde info@myfashioner.com adresine iletmeniz gerekmektedir.

Değişim veya iade talepleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürünler elimize ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek, değişim veya iadesi için en geç 5 iş günü içinde karar verilecektir.

Ürün değişimi ve iadesi konusunda onay verilmesi için öncelikle ürünün orijinal kutusunda / paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması ve ürünle birlikte ilgili faturanın da tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Aksi takdirde değişim ve iade işlemi yapılamayacaktır.

Firma adına kesilen faturalarda tarafımıza iade faturası kesilmesi zorunludur. Aksi takdirde iade alınmayacaktır.

Onay verilen değişim talepleriniz, yeni talep edilen ürünün stok durumuna bağlı olarak onay verilen tarihten sonra en geç 7 iş günü içerisinde kargoya verilecek, onay verilen iade taleplerinize ilişkin para iadeniz ise onay verilen tarihten sonra 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Kredi kartıyla verilen siparişlerde kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır.

Keyfi sebeplerden dolayı kesinlikle ” iade” alınmamaktadır.

Topuklu ayakkabılarda topuk boyları ürünün açıklama kısmında belirtildiği için “yüksek/alçak topuk” nedenlerinden dolayı kesinlikle iade alınmamaktadır.

Müşteri; ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlü olup, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İç giyim kategorisindeki ürünlerde hijyen nedeni ile değişim ve iade yapılmamaktadır.

Değişim” ve ”iade” talepleri ile ilgili tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

İptal Koşulları

Yasal iade ve değişim koşulları mevcut ise www.myfashioner.com’dan verilen siparişinizi iptal etmek için;

Öncelikle verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya verilmemiş olması gerekir. İptal talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi destek@myfashioner.com adresine mail göndererek iletebilirsiniz veya Çağrı Merkezimizden 0532 717 33 63 numaralı hattımızdan bizi arayarak bizimle irtibata geçip siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz.