0532 717 33 63 | Sipariş Hattı (09:00 - 18:00)


Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Sözleşmesi

 

My Fashioner, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, e-mail vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmaları sadece My Fashioner bünyesinde kullanılmaktadır.

GNY Pazarlama ve Dış Ticaret, işbu www.myfashioner.com ve www.myfashioner.com uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya vs. bilgiler ve www.myfashioner.com ‘u kullanma koşulları ile www.myfashioner.com ‘da sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, www.myfashioner.com ‘u ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, www.myfashioner.com ‘da yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. www.myfashioner.com ‘un kullanımı ya da www.myfashioner.com ‘a giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Üye olan kişi haftalık bülten ve kampanya duyurularını e-mail ile almayı kabul eder.

My Fashioner, iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır. Üye mail ve/veya SMS almaktan vazgeçmek istemesi durumunda “Hesabım” bölümündeki “Bülten Aboneliği” kısmından mail ve/veya SMS aboneliğini kaldır işlemini gerçekleştirebilecektir.

My Fashioner, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. My Fashioner’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “My Fashioner bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.myfashioner.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.myfashioner.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Gny Pazarlama ve Dış Ticaret