0532 717 33 63 | Sipariş Hattı (09:00 - 18:00)


Hakkımızda

Hakkımızda

My Fashioner, dünya modasını yakından takip ederek kaliteyi, tasarımı, yeni modelleri, kendine özgün çizgisi ile birleştirerek müşterilerine sunmak üzere 2013 yılında kurulmuştur. Modaya uygun tasarımları müşterilerine ulaştırırken sağlamlık, kalite ve konforu ön planda tutmakta, modayı takip ederken tasarımlarını ve modellerini müşterilerinden aldığı etkileşimler doğrultusunda yönlendirmektedir.

Misyon

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerimizin öneri ve beklentileri doğrultusunda en güncel moda tasarımlarımızla müşteri odaklı çözümler sunmak, satış öncesi ve sonrasında My Fashioner olarak sizlere en iyi hizmeti vermektir.

Vizyon

My Fashioner markasını, müşterilerine sunmuş olduğu ürün yelpazesi, hizmet ve kalite anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda güvenilir, tercih edilir ve rakiplerinin örnek aldığı bir dünya markası yapmaktır.

İş Ortaklığı

Tarafların çıkarları dikkate alınarak doğru zaman ve doğru yerde hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarabileceğimiz her türlü iş ortaklığını karşılıklı görüşmeye ve değerlendirmeye açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

My Fashioner markalı ürünler ve www.myfashioner.com internet sitemizdeki tüm ürünler hakkında her türlü kurumsal teklifiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim : info@myfashioner.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: Hakkımızda