0532 717 33 63 | Sipariş Hattı (09:00 - 18:00)


Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başka sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Gny Pazarlama ve Dış Ticaret (My Fashioner) sorumlu değildir.

My Fashioner işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımında ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

My Fashioner, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde  işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi My Fashioner  kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. My Fashioner, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

My Fashioner bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, My Fashioner markası ve diğer markalar, www.myfashioner.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. My Fashioner’ ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve My Fashioner tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından My Fashioner hesabının gerek My Fashioner’ı gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya My Fashioner’ın ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde My Fashioner, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir.

My Fashioner  dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile SATICI’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin onaylanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

Gny Pazarlama ve Dış Ticaret